Diğer İngiltere Vizesi Türleri

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvurusu

İngiltere'ye çeşitli amaçlarla yapacağınız kısa süreli ziyaretler için başvuru yapmanız gereken vize türü İngiltere Ziyaretçi Vizesi'dir. Detaylar için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Detaylara git!

İngiltere Turist Vizesi Başvurusu

Aile ziyareti, iş ziyareti, akademik ziyaret gibi amaçlarla İngiltere'ye gidecek olan bireylerin başvuruda bulunabilmesi için tasarlanmış İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi'dir.

Detaylara git!

İngiltere Öğrenci Vizesi Başvurusu

İngiltere'ye kısa süreli veya uzun süreli farketmeksizin yalnızca eğitim amacıyla gitmek isteyen kişilerin başvurması gereken, çeşitli kategorileri bulunan vize türüdür.

Detaylara git!

AB Vatandaşlarının Bağımlıları için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvurusu

İngiltere'de yaşamakta olan AB vatandaşlarının İngiltere ve AB vatandaşı olmayan bağımlılarının başvuruda bulunabileceği vize türüdür. Detaylar için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Detaylara git!

İngiltere Çalışma/İş Vizesi Başvurusu

İngiltere'de kendi işini kurmak, işverene bağlı olarak çalışmak, yatırım yapmak, girişimci olmak gibi amaçları bulunan kişilerin başvuracağı İngiltere vizesi türlerinden biridir.

Detaylara git!

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi Başvurusu

18 yaşın üzerinde her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının başvurarak İngiltere'de kendi işini kurabileceği bir İngiltere vizesi türüdür.

Detaylara git!