AB Vatandaşlarının Bağımlıları için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvurusu

Güncelleme Tarihi: 2019-04-25 09:47:32

İngiltere'de yaşamakta olan AB vatandaşlarının İngiltere ve AB vatandaşı olmayan bağımlılarının başvuruda bulunabileceği vize türüdür. Detaylar için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İngiltere'de yaşayan AB vatandaşlarının, İngiltere veya AB vatandaşı olmayan bağımlılıarı bu vize türüne başvurmalıdır. AB vatandaşlarının eşi, partneri, nişanlıları, çocukları, üvey evlatları, anne ve babaları bu vize türüne başvuru yaparak İngiltere'de yaşayabilecektir. Bu vize türüyle; 

  • çalışma hakkınız olacaktır. 
  • uzatma başvurusu yapabilirsiniz. 
  • sağlık hizmetlerinden ücret ödemeksizin yararlanabilirsiniz. 

Vize reddi almanız halinde tam kapsamlı vize reddine itiraz başvurusunda bulunabilirsiniz. 

Bu vize türünün başvuru prosedürleri ve gerekli evraklarını öğrenebilmek için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. 

İngiltere vizesi türlerinin başvuru işlemleri ve talep edilen koşulların sağlanması oldukça zor ve karmaşıktır. Bu sebeple İngiltere vizesi sitemizi ziyaret ederek bilgi alabilir veya uzmanlarımızdan profesyonel danışmanlık alarak başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz. 

İngiltere'de kısa süreli dil okulu, mesleki kurs, turistik ziyaret, kültürel geziler, turlar gibi çeşitli etkinliklere katılmak istiyorsanız İngiltere Turist Vizesi'ne başvuruda bulunmanız gereklidir. Bu vize türlerine uzatma başvurusu yapamazsınız. Aynı zamanda çalışma izni de vermeyen bu vize türlerinden bazılarıyla yalnızca 30 güne kadar eğitim alabilirsiniz. İngiltere Aile Ziyareti Vizesi, İngiltere İş Ziyareti Vizesi, İngiltere Akademik Ziyaretçi Vizesi gibi türleri bulunan bu vize türü için TIKLAYINIZ!

İngiltere Öğrenci Vizesi türleri; İngiltere Kısa Süreli Öğrenci Vizesi, İngiltere Uzatılmış Öğrenci Vizesi, İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi, İngiltere Uzun Süreli Öğrenci Vizesi olarak çeşitlenmektedir. Bu vize türleriyle İngiltere'de eğitim alabilir, IHS ödeyerek sağlık hizmetlerinden faydalanabilir, istediğiniz yerde eğitim alarak istediğiniz yerde konaklayabilirsiniz. 

İngiltere Öğrenci Vizesi türleri hakkında detaylar için TIKLAYINIZ. 

İngiltere'de işverene bağlı olarak çalışmak, yatırım yapmak, girişimci olmak gibi çeşitli amaçları bulunan bireyler İngiltere Çalışma Vizesi'ne başvuruda bulunmalıdır. Çalıma izni alabilmek için bu vize türüyle belirli şartları sağlıyor olmanız gereklidir. Başvuru şartlarını sağlayarak, gerekli evrakları da eksiksiz hazırlan ve başarılı bir başvuru yapan bireyler İngiltere'de kısa süreli de olsa eğitim alabilecektir. Uzatma başvurusu da bu vize türleri için İngiltere'den yapılabilecektir. Detaylar için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

İngiltere'de çalışmak yerine kendi işinin patronu olarak çalışmak isteyen bireyler İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi'ne başvuruda bulunmalıdır. Bu vize türü başvuru şartları arasında sermaye, dil bilgisi, sektör, lokasyon gibi kısıtlamaların bulunmaması başvuru sahipleri için oldukça avantaj sağlamaktadır. Ankara Antlaşması Vizesi başvuru şartları, gerekli evraklar listesi ve başvuru prosedürleri için TIKLAYINIZ!

İngiltere Yerleşim Vizesi, İngiltere'de sürekli oturum sahibi olarak veya İngiltere vatandaşı olarak bulunan bireylerin aile üyelerinin İngiltere'ye yerleşebilmesi için başvuruda bulunması gereken vize türüdür. Bu vize türünün alt kategorileri; Evli Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi, Evli Olmayan Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi, Nişanlı Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi, Ebeveynler için İngiltere Yerleşim Vizesi, Diğer Akrabalar için İngiltere Yerleşim Vizesi, İngiltere Aile Birleşimi Vizesi olarak örneklendirilebilir. Başvuru şartları ve gerekli evraklar hakkıda bilgi için sitemizi inceleyiniz. 

Firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Firmamız danışmanlarına İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"AB Vatandaşlarının Bağımlıları için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvurusu" sayfası 677 defa okundu