AB Vatandaşlarının Bağımlıları için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvurusu

Güncelleme Tarihi: 2022-03-25 12:20:21

İngiltere'de yaşamakta olan AB vatandaşlarının İngiltere ve AB vatandaşı olmayan bağımlılarının başvuruda bulunabileceği vize türüdür. Detaylar için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İngiltere'de yaşayan AB vatandaşlarının, İngiltere veya AB vatandaşı olmayan bağımlılıarı bu vize türüne başvurmalıdır. AB vatandaşlarının eşi, partneri, nişanlıları, çocukları, üvey evlatları, anne ve babaları bu vize türüne başvuru yaparak İngiltere'de yaşayabilecektir.

Bu vize türüyle; 

  • Çalışma hakkınız olacaktır.
  • Uzatma başvurusu yapabilirsiniz.
  • Sağlık hizmetlerinden ücret ödemeksizin yararlanabilirsiniz.

Vize reddi almanız halinde tam kapsamlı vize reddine itiraz başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu vize türünün başvuru prosedürleri ve gerekli evraklarını öğrenebilmek için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi türlerinin başvuru işlemleri ve talep edilen koşulların sağlanması oldukça zor ve karmaşıktır. Bu sebeple İngiltere vizesi sitemizi ziyaret ederek bilgi alabilir veya uzmanlarımızdan profesyonel danışmanlık alarak başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

İngiltere Yerleşim Vizesi, İngiltere'de sürekli oturum sahibi olarak veya İngiltere vatandaşı olarak bulunan bireylerin aile üyelerinin İngiltere'ye yerleşebilmesi için başvuruda bulunması gereken vize türüdür.

İngiltere Yerleşim Vizesi türünün alt kategorileri;

  • Evli Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi,
  • Evli Olmayan Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi,
  • Nişanlı Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi,
  • Ebeveynler için İngiltere Yerleşim Vizesi,
  • Diğer Akrabalar için İngiltere Yerleşim Vizesi,
  • İngiltere Aile Birleşimi Vizesi olarak örneklendirilebilir.

Başvuru şartları ve gerekli evraklar hakkıda bilgi için sitemizi inceleyiniz.

Firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla AB Vatandaşlarının Bağımlıları için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvurusu konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

Firmamız danışmanlarına AB Vatandaşlarının Bağımlıları için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvurusu konusunda İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"AB Vatandaşlarının Bağımlıları için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvurusu" sayfası 841 defa okundu