İngiltere Turist Vizesi Başvurusu

Güncelleme Tarihi: 2022-03-25 11:35:16

Aile ziyareti, iş ziyareti, akademik ziyaret gibi amaçlarla İngiltere'ye gidecek olan bireylerin başvuruda bulunabilmesi için tasarlanmış İngiltere Ziyaretçi Vizesi'dir.

İngiltere'de kısa süreli çeşitli amaçlarla ziyarette bulunmak isteyen bireylerin başvurması gereken vize türüdür. İngiltere Turist Vizesi başvurusu yapacak olan bireyler; 

  • Öncelikle İngiltere vize türünü doğru belirlemelidir. 
  • başvuru işlemlerini firmamızla yapmaya karar vermesi halinde evrakları danışmanlarımızdan alabilecektir. 
  • Gerekli evrakları titizlikle hazırlayarak uzmanlarımızın başvuru dosyasına eklemelidir. 
  • Gerekli ise evrakların tercümelerinin yaptırılması büyük önem taşımaktadır. 
  • Başvuru formunun doldurulması, dilekçe, niyet mektubu, davetiyelerin hazırlanması sonrası başvuru dosyası hazır hale gelecektir. 
  • Başvuru merkezlerinden aldığı randevu gün ve saatinde biyometrik bilgilerle birlikte başvuru dosyası verilecektir. 
  • başvuru sonucu ortama 15 iş günü içersinde belli olacaktır.

Yukarıda bahsedilen başvuru prosedürleri;

İngiltere İş Ziyareti Vizesi, İngiltere Akademik Ziyaretçi/Turist Vizesi, İngiltere Çocuk Ziyaretçi Vizesi gibi İngiltere Ziyaretçi Vizesi türlerinin hepsi için geçerlidir. 

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi

İngiltere'de sürekli oturum veya İngiliz vatandaşı olanrak bulunan birinci derecek aile üyelerinizi ziyaret etmenizi sağlayan bir vize türüdür.

İngiltere İş Ziyareti Vizesi

İngiltere İş Ziyareti Vizesi, 6 aydan kısa süreli olarak iş görüşmesi, fuarlar, konferanslar, seminerler gibi çeşitli etkinliklere katılmak isteyen bireylerin başvuracağı vize türüdür. 

İngiltere Akademik Turist Vizesi

İngiltere Akademik Turist Vizesi, Birleşik Krallık'ta herhangi bir ücret almadan akademik araştırma yapmak isteyen bireylerin başvurması gereken vizedir. 

İngiltere Çocuk Turist Vizesi

İngiltere Çocuk Turist Vizesi, yine 6 aydan kısa süreli olarak 18 yaş altındaki bireylerin İngiltere'de bulunabilmesini sağlayan vizedir. İngiltere Ziyaretçi Vizesi türleri hakkında detaylı bilgiyi BURADAN alabilirsiniz.

İngiltere Turist Vizesi Danışmanlık

İngiltere vizesi başvuru işlemleri oldukça zor ve karmaşık yapıdadır. Firmamızla irtibata geçerek danışmanlık alınması vize sonucunun olumlu olmasında büyük fayda sağlayabilecektir.

İngiltere vizesi danışmanlık alabilmek, başvuru evraklarını ve prosedürlerini öğrenebilmek, başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlayabilmek için TIKLAYINIZ!

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Turist vizesi ve İngiltere Turist Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

Alanında uzman danışmanlara İngiltere Turist Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"İngiltere Turist Vizesi Başvurusu" sayfası 870 defa okundu