İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvurusu

Güncelleme Tarihi: 2019-04-25 09:46:43

İngiltere'ye çeşitli amaçlarla yapacağınız kısa süreli ziyaretler için başvuru yapmanız gereken vize türü İngiltere Ziyaretçi Vizesi'dir. Detaylar için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Tamamen turistik/ziyaret amaçlı, 6 aydan kısa süreli olarak seyahat edecek olan bireylerin başvurması gereken vize türüdür. İngiltere Turist Vizesi herhangi bir çalışma iznini kapsamaz. Bazı vize türleriyle eğitim almanıza izin veren bu vize türünün kendi içinde seyahat amacınıza göre şekillenmiş türleri mevcuttur.

İngiltere Turist Vizesi kapsamında; İngiltere İş Ziyareti Vizesi, İngiltere Akademik Ziyaretçi/Turist Vizesi, İngiltere Çocuk Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi, İngiltere PLAB Testi Vizesi, İngiltere Tıbbi Tedavi Vizesi, İngiltere Aile Ziyareti Vizesi, İngiltere Sporcu Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Sanatçı Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Din Görevlileri Vizesi, İngiltere Evlilik Ziyareti Vizesi, İngiltere Transit Vizesi türleri üzerine detaylı bilgiyi sayfamızdan alabilirsiniz. 

İngiltere Ziyaretçi Vizesi türleri çalışma izni vermemekte ancak bazı türleriyle eğitim alma hakkı vermektedir. İngiltere’de eğitim isteyen bireyler, başvurabilecekleri eğitim programları, ücretleri ve süreleri hakkında detaylı bilgi için İngiltere yurt dışı eğitim danışmanları ile irtibata geçebilirler. İngiltere’ye turist olarak gidecek olan bireyler 30 güne kadar eğitim alabileceklerdir. Eğitim programları, ücretleri, süreleri, konaklama imkanları hakkında eğitim uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. 

İngiltere Turist Vizesi türleri ve başvuru prosedürü hakkında detaylı bilgi almak ve İngiltere Turist Vizesi başvurusu yapmak için iletişim detaylarımızı kullanarak bizimle irtibata geçebilir, uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Diğer İngiltere vizesi Türleri için aşağıdaki liste bulunan sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz. 

İngiltere Ziyaretçi Vizesi başvuruları için BURAYA tıklayabilirsiniz.

İngiltere'ye öğrenci olarak gitmek isteyen bireylerin başvurması gereken İngiltere Öğrenci Vizesi türleri vardır. Kendi içinde çeşitli kategorilere ayrılan bu vize türünin başvuru şartları için TIKLAYINIZ!

İngiltere'de çalışma izni vermekyen turist vizesi yerine İngiltere'ye doğrudan işçi olarak gitmek isteyen bir şirkette veya kurumda çalışmak isteyen bireylerin başvurmnası gereken vize türü İngiltere Çalışma Vizesi'dir. Kendi içinde çeşitli kategorileri bulunan bu vize türlerinin başvuru için gerekli evraklar listesi için TIKLAYINIZ!

İngiltere'de çalışmak yerine kendi işini kurmak isteyen bireylerin başvurması gereken vize türü İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi'dir. Bu vize ile sermaye, dil seviyesi, sektör gibi kısıtlamalar olmadan İngiltere'de iş kurabilirsiniz. Detaylar için BURAYA TIKLAYINIZ!

İngiltere'de evlenmek, aile birleşimi yapmak veya İngiltere'ye yerleşmek için İngiltere Yerleşim Vizesi'ne başvurmanız gerekmektedir. İngiltere Yerleşim Vizesi türleri kendi içinde seyahat amacına göre çeşitli kategorilere ayrılmıştır. Başvuru şartları ve gerekli evraklar listesi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

İngiltere vizesi başvuru işlemleri oldukça zor ve karmaşık yapıda olduğu için firmamızla irtibata geçerek danışmanlık alınması büyük fayda sağlayabilecektir. İngiltere vizesi danışmanlık alabilmek, başvuru evraklarını ve prosedürlerini öğrenebilmek için TIKLAYINIZ!

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. 

"İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvurusu" sayfası 745 defa okundu