İngiltere Evlilik Vizesi 2019 Yılında Değişiyor mu?

Güncelleme Tarihi: 2019-06-15 10:59:43

İngiltere Evlilik Vizesi 2019 yılında değişip değişmediği konusunda henüz resmi bir bilgi bulunmamaktadır. İngiltere Evlilik Vizesi başvuruları hakkında detaylı bilgi bu yazımızda!

İngiltere Evlilik Vizesi 2019 yılında değişip değişmeyeceği, uzmanlarımıza başvuru sahiplerince sıklıkla sorulmaktadır. İngiltere Evlilik Vizesi çocuklarıyla birlikte İngiltere’deki eşinin yanına taşınmak isteyen bireylerce başvuru yapılabilecek bir vize türüdür. İngiltere’deki aile bireyinin İngiltere’de sürekli oturum veya İngiltere vatandaşlığı ile bulunması, evli bireylerin evliliklerini veya ilişkilerini kanıtlayabiliyor olması (evlilik cüzdanı/çocuklar vb.), çocuklarının 21 yaşından küçük olması, belirli bir seviye İngilizce dil bilgisinin IELTS Life Skills ile ispatlanabiliyor olması vb. başvuru şartları arasında sayılabilmektedir. İngiltere Evlilik Vizesi 2019 değişme ihtimalini merak eden bireyler Brexit süreci sebebiyle İngiltere’nin vize türlerinin başvuru şartlarını değiştireceğini, vize alımını zorlaştıracağını düşünmektedir. Ancak İngiltere Evlilik Vizesi 2019 yılında değişeceğine veya değiştiğine dair İngiliz resmi makamlarından herhangi bir açıklama bulunmamaktadır. 2019 yılında İngiltere evlilik vizesine başvuru yapmak isteyen bireylerin İngiltere vize türleri üzerinde uzmanlaşmış bireylerle vize işlemlerini sürdürmesi vize reddi alma ihtimalini en aza indirecek, vize reddi alan bireylerin itiraz etme sürecinde aynı maddi manevi problemlerle tekrar tekrar karşılaşmasını önleyebilecektir.

Birleşik Krallık Evlilik Vizesine başvuru yapmak istiyorsanız danışmanlarımıza telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret ederek ulaşabilir, kafanızı kurcalayan tüm sorularınızı sorabilir veya başvuru işlemlerinize zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

İngiltere'de bu vize türüyle eğitim alabilir, çalışma izni alarak istediğiniz yerde çalışabilirsiniz. İngiltere'de eğitim ve yaşam ile ilgili bilgi ve danışmanlık için TIKLAYINIZ!

Firmamız, İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

“İngiltere Evlilik Vizesi 2019 yılında değişecek mi?”, “İngiltere Evlilik Vizesi için gereken şartlar nelerdir?”, “Evlilik Vizesi için gerekli olan evraklar nelerdir?”, “Evlilik Vizesi reddi neden alınır?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzman danışmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler.

"İngiltere Evlilik Vizesi 2019 Yılında Değişiyor mu?" sayfası 573 defa okundu