İngiltere Evlilik Vizesi Formu İçeriğinde Hangi Bilgiler Yer Almalıdır?

Güncelleme Tarihi: 2019-06-15 11:35:57

İngiltere Evlilik Vizesi formu içeriğinde başvuru sahiplerinin kişisel durum ve maddi yeterliliğine dair bilgiler yer alacaktır. Detaylar sayfamızda!

İngiltere Evlilik Vizesi formu içeriğinde başvuru sahibiyle ilgili birtakım bilgilerin eksiksiz ve doğru şekilde yer alması vize başvuru reddi sebeplerinden birinin ortadan kaldırılması olacaktır. İngiltere Evlilik Vizesi formu içeriğinde başvuruda bulunan bireyin kişisel bilgileri ve maddi yeterliliğine dair bilgiler yer almalıdır. Evlilik Vizesi sahibi bireylerin kişisel olarak başvuru formuna yazacağı bilgiler arasında; başvuru sahibinin İngiltere’de yanına taşınacağı eşi ile evli olduğu, varsa bağımlı çocuklarına dair bilgileri vb. verilebilecektir. İngiltere Evlilik Vizesi formu içeriğine yazılacak olan maddi yeterliliğin ise yetişkin bir birey için minimum gelir şartı £18.600,00 olması gereklidir. Minimum gelir şartını sağlayamayan bireylerin en az £62.500,00 birikiminin olması gereklidir. Detaylı bilgiyi aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. 

Aile Büyüklüğü

En Az Olması Gereken Gelir Şartı

Gelir Şartını Sağlayamayan Bireyler için Birikim Şartı

Sponsor Eş + Bağımlı Eş

£18.600,00

£62.500,00

Sponsor Eş + Bağımlı Eş + 1 Çocuk

£22.400,00

£72.000,00

Sponsor Eş + Bağımlı Eş + 2 Çocuk

£24.800,00

£78.000,00

İngiltere Evlilik Vizesi formu doldurulması oldukça zor ve karmaşık yapıdadır. Bu sebeple İngiltere Evlilik Vizesi formu doldurulurken İngiltere vizesi konusunda uzmanlaşmış bireylerden destek alınması önerilmektedir.

İngiltere vizesi türlerine ve Evlilik Vizesine başvuru yapmak isteyenler danışmanlarımıza telefon aracılığıyla ulaşarak bilgi alabilir veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret ederek kafasını kurcalayan tüm sorularını sorabilirler. Sürekli oturum veya İngiltere vatandaşlığı ile ilgili her türlü bilgiye danışmanlarımız ile irtibata geçerek ulaşabilirsiniz.

İngiltere'de bu vize türüyle eğitim ve çalışma iznine sahip olabilirsiniz. İngiltere'de eğitim için detaylı bilgiyi BURADAN alabilirsiniz. 

2006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

“İngiltere Evlilik Vizesi formu nasıl doldurulur?”, “Yerleşim Vizesi başvurusu nasıl yapılmaktadır?”, “İngiltere Evlilik Vizesi nedir?”, “Evlilik Vizesiyle İngiltere’de çalışma hakkı elde edebilir miyim?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler.

"İngiltere Evlilik Vizesi Formu İçeriğinde Hangi Bilgiler Yer Almalıdır?" sayfası 552 defa okundu