İngiltere Evlilik Vizesi için Gerekli Evraklar 2019 Yılında Değişecek mi?

Güncelleme Tarihi: 2019-06-15 11:58:08

İngiltere Evlilik Vizesi için gerekli evraklar 2019 yılında değişip değişmeyeceğine dair herhangi bir resmî açıklama bulunmamaktadır.

İngiltere Evlilik Vizesi hakkında araştırma yapan bireyler Brexit süreci dolayısıyla Evlilik Vizesi türlerinde veya başvuru evraklarında çeşitli değişiklikler olabileceğine dair birtakım endişeler taşımaktadır. Ancak İngiltere’de sürekli oturum veya İngiltere vatandaşlığı ile bulunan eşinin yanına taşınmak isteyen bireylerin başvuracakları veya sahip oldukları Evli Çiftler için Yerleşim Vizesinin değişeceğine dair haber veya bilgi bulunmamaktadır. İngiltere Evlilik Vizesi için gerekli evraklar 2019 yılında neler olacağı ve hangi evrakların Evlilik Vizesi başvurusunda kullanılması gerektiğine dair detaylı bilgiyi danışmanlarımızdan elde edebileceksiniz.

İngiltere’de oturum almak için uygulanması gereken belirli prosedürler ve şartlar mevcuttur. Bu prosedürlerin hemen başında İngiltere’de 6 ay ve üzerinde bir vize türüne başvuruyor olmanız gereklidir. Vize türünüzü seyahat amacınıza uygun şekilde seçmeniz vize sonucunuzun olumlu olup olmamasını etkilemektedir. Firmamızla vize başvurusunu yapmaya karar veren bireyler, vize türlerini danışmanlarımızla birlikte belirleyip vize başvuru işlemlerine başlarken doğru adımlar atmış olacaktır. İngiltere Evlilik Vizesi için gerekli evraklar 2019 hakkında detaylı bilgi için uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

2006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

“İngiltere Evlilik Vizesi için gerekli evraklar 2019 yılında değişecek mi?”, “Evlilik Vizesi için gerekenler nelerdir?”, “İngiltere vize türleri nelerdir?”, “Evlilik Vizesi reddi neden alınır?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla danışmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler.

"İngiltere Evlilik Vizesi için Gerekli Evraklar 2019 Yılında Değişecek mi?" sayfası 580 defa okundu