İngiltere Evlilik Vizesi Ne Kadar Zamanda Çıkar?

Güncelleme Tarihi: 2019-06-15 12:07:37

“İngiltere Evlilik Vizesi ne kadar zamanda çıkar?” sorusunun cevabı yaklaşık 12 hafta (90 gün) olarak verilecektir.

“İngiltere Evlilik Vizesi ne kadar zamanda çıkar?” sorusunun cevabını arayan bireyler İngiltere vize türleri konusunda uzmanlaşmış danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz. İngiltere Evlilik Vizesi sahibi olmak isteyen bireyler tüm başvuru prosedürlerini tamamlayarak başvuru dosyası, titizlikle ve dikkatle hazırlandıktan sonra Başvuru Merkezinden alınan randevu gün ve saatinde biyometrik bilgilerle birlikte teslim edilir. İngiltere Evlilik Vizesi başvuru değerlendirilme süreci ortalama 12 hafta (90 gün) sürmektedir. İngiltere Konsolosluğunun yoğunluğuna göre değişiklik gösterecek olan bu süre uzayabilmektedir. Başvuru sahipleri, bu süreyi göz önünde bulundurarak başvuru zamanını ayarlamalıdır. İngiltere vize türlerinin değerlendirilme süreci değişiklik göstermektedir. İngiltere’de Evlilik Vizesi sahibi olarak 5 yıl kalan bireylerin hangi şartları sağladığı zaman sürekli oturum ve İngiltere vatandaşlığı başvurusunun olumlu sonuçlanacağını merak edenlerin danışmanlarımızla irtibata geçmesi önerilmektedir.

“İngiltere Evlilik Vizesi ne kadar zamanda çıkar?” konusunda bilgi almak isteyen bireyler İngiltere vizesi ve Evlilik Vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel destek veren Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret edebilir veya uzmanlarımıza telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

İngiltere vizesi başvuru işlşemleri oldukça zor ve karmaşık yapıdadır. Bu sebeple profesyonel bir destek alabilmek için uzmanlarımızla irtibata geçmeniz halinde İngiltere vizesi ile ilgili olarak her türlü sorunuzun yanıtlarını alabilirsiniz. Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

“İngiltere Evlilik Vizesi ne kadar zamanda çıkar?”, “Evlilik Vizesi ne kadar zamanda sonuçlanır?”, “Birleşik Krallık Vizesi başvurusu için Öncelikli Servisler kullanılabilir mi?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzman danışmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler.

"İngiltere Evlilik Vizesi Ne Kadar Zamanda Çıkar?" sayfası 605 defa okundu