İngiltere Evlilik Vizesi Reddi İtiraz Yolları Nelerdir?

Güncelleme Tarihi: 2019-06-15 12:11:58

İngiltere Evlilik Vizesi reddine itiraz başvurusunda bulunmak isteyen bireyler itiraz başvurusunda bulunabilecektir.

İngiltere Evlilik Vizesi başvurularının oldukça zor olumlu sonuç alınabilen İngiltere vize türlerinden biri olduğu herkesçe bilinmektedir. İngiltere Evlilik Vizesi reddi sebepleri başvuru yapan bireylerin başvuru dosyalarındaki evraklara göre çeşitlilik göstermektedir. İngiltere Evlilik Vizesi başvuru dosyalarında sağlanması gereken şartlar arasında kişisel ve maddi yeterlilikler bulunmaktadır. Örneğin, İngiltere’deki İngiltere vatandaşı veya sürekli oturum sahibi olan eşinin yanına taşınmak isteyen bireylerin evli olduklarını evlilik cüzdanı ile kanıtlamaları gereklidir. Maddi yeterlilik şartına örnek olarak ise yıllık maddi gelirin en az £18.600,00 olduğunun maaş bordrosu ile kanıtlanabiliyor olması verilebilir. Bu şartları sağlayamayan bireyler vize reddi ile karşı karşıya kalabilecektir. İngiltere Evlilik Vizesi reddine itiraz etmek isteyen bireyler çeşitli itiraz yollarını kullanabilecektir. İtiraz başvurularının nasıl yapılabileceği, hangi durumlarda itiraz edilebileceği ve vize reddi sebeplerinin nasıl ortadan kaldırılabileceği hakkında bilgi almak için uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

İngiltere Evlilik Vizesi reddi üzerine güncel haberleri öğrenmek istiyorsanız, İngiltere vizesi ve Birleşik Krallık Evlilik Vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel hizmet veren Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret edebilir veya uzmanlarımıza telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerinizi geç kalmadan başlatabilirsiniz. İngiltere vizesi başvuru prosedürleri oldukça zor ve karmaşık yapıda olması sebebiyle İngiltere'ye gitmeden önce uyulması gereken prosedürlere BURADAN ulaşabilirsiniz. 

Firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

“İngiltere Evlilik Vizesi reddi sebepleri nelerdir?”, “İngiltere Evlilik Vizesi reddine itiraz edilir mi?”, “İngiltere Evlilik Vizesi reddine itiraz edilebilir mi?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler.

"İngiltere Evlilik Vizesi Reddi İtiraz Yolları Nelerdir?" sayfası 526 defa okundu