İngiltere Evlilik Vizesi Ücreti Ne Kadardır?

Güncelleme Tarihi: 2019-06-15 12:31:54

İngiltere Evlilik Vizesi ücreti her yıl 5 Nisan’da mali yılın bitiminde değiştirilmektedir.

İngiltere Evlilik Vizesi ücreti her yıl dolar kurundaki değişikliklere göre İngiliz makamlarınca değiştirilmektedir. Her yıl mali yılın bitiminde vize türüne ve vize süresine göre değiştirilen İngiltere Evlilik Vizesi ücreti hakkında güncel fiyat bilgisine sahip olmak isteyen bireyler genellikle internette çeşitli sitelerde araştırma yapmaktadır. Ancak güncel, doğru ve eksiksiz bilgiler içerip içermediğinden şüphe edilmesi gereken blog, sözlük, forum gibi sayfalardan edinilen bilgilerle yapılacak olan vize başvurularının vize reddi ile karşılaşma ihtimalleri artırılmış olacağı unutulmamalıdır. İngiltere vize türleri ile ilgili araştırma yapan, kafasında soru işaretleri bulunan, Brexit sonrası İngiltere vize başvurularının değişip değişmeyeceğini merak eden bireyler, alanında uzmanlaşmış danışmanlarımızdan tüm merak ettiklerinin yanıtlarını alabileceklerdir.

İngiltere'de olan güncel gelişmeler için TIKLAYINIZ! 

İngiltere vizesi türlerinden biri olan Evli Çiftler için Yerleşim Vizesi için gerekli evraklara örnek olarak; başvuran çiftlerin evli olduklarını, ilişkilerinin gerçek olduğunu, varsa çocuklarının bilgilerini, maddi yeterliliklerinin İngiltere’de birlikte yaşamaya yeterli olduğunu, maddi gelir şartının sağlanamaması durumunda minimum belirlenmiş bir miktar birikimin bulunması gereklidir. Bu şartların detaylı olarak nasıl sağlanabileceğini ve diğer İngiltere Evlilik Vizesi gerekli evrakların neler olduğunu uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

İngiltere Yerleşim Vizesi gerekli evraklarının türlere gmre nasıl değiştiğini BURADAN öğrenebilirsiniz. 

Firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

“İngiltere Evlilik Vizesi ücreti nedir?”, “İngiltere Evlilik Vizesi ücretleri değişecek mi?”, “İngiltere Vize türü nasıl seçilir?”, “Evlilik Vizesi türleri nelerdir?” gibi sorularınız varsa İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzmanlarımıza soru sorabilirsiniz.

"İngiltere Evlilik Vizesi Ücreti Ne Kadardır?" sayfası 534 defa okundu