İngiltere icin Evlilik Vizesi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Güncelleme Tarihi: 2019-06-15 12:39:43

İngiltere icin Evlilik Vizesi başvuru prosedürleri oldukça zor ve karmaşık yapıdadır. Bu sebeple prosedürler ve başvuru işlemleri hususunda bir uzmanla görüşülmesi büyük önem arz etmektedir.

İngiltere’de Evlilik Vizesi ile oturum almak için uygulanması gereken belirli prosedürler ve şartlar mevcuttur. Bu prosedürlerin hemen başında İngiltere’ye yapacağınız seyahat amacınızın vize türüne uygun olması gelmektedir. Vize türünüzü uzman danışmanlarımızla birlikte doğru şekilde seçerek vize işlemlerinde vize reddi sebeplerinden birini bertaraf etmiş olursunuz. Evlilik Vizesi başvuruları İngiltere vize türleri içerisinde olumlu sonuç alınması en zor vizelerden biri olarak söylenebilir. Bu sebeple, vize türünün seçilerek vize başvuru harcının yatırılmasından sonra başvuru evraklarının eksiksiz ve doğru şekilde başvuru dosyasına koyulması gereklidir. İngiltere icin Evlilik Vizesi başvuru evraklarına örnek olarak; evlilik cüzdanı, varsa çocuklarının 21 yaşından küçük olması, İngilizce dil bilgisinin IELTS Life Skills ile ispatlanabiliyor olması vb. verilebilir.

İngiltere vizesi alabilmek için gerekli dil sınavları ile ilgili bilgileri BURADAN alabilirsiniz. 

İngiltere Evlilik Vizesi ile ilgili detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

İngiltere icin Evlilik Vizesi, İngiltere’de sürekli oturum veya İngiltere vatandaşlığı ile bulunan aile üyesinin yanına yerleşmek isteyen eş ve çocukların başvuru yapabileceği bir vize türüdür. İngiltere icin Evlilik Vizesi prosedürlerinin son aşaması olarak Başvuru Merkezinden alınan randevu gün ve saatinde başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler teslim edilmelidir. Evlilik Vizesi hakkında uzman danışmanlarımızla irtibata geçilmesi önerilmektedir. 

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

“İngiltere icin Evlilik Vizesi alınabilir mi?”, “Birleşik Krallığa Yerleşim Vizesi ile gidilir mi?”, “İngiltere vize türü belirlenirken nelere dikkat edilmelidir?”, “İngiltere Evlilik Vizesi başvuru reddi alan bireyler ne yapmalıdır?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzman danışmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler.

"İngiltere icin Evlilik Vizesi Başvurusu Nasıl Yapılır?" sayfası 510 defa okundu