İngiltere'de Evlilik Vizesi Nasıl Alınır?

Güncelleme Tarihi: 2022-03-28 15:10:55

İngiltere’de Evlilik Vizesi başvuru prosedürlerinin eksiksiz uygulanması ile vize alma ihtimali artırılabilecek bir vize türüdür.

İngiltere’de Evlilik Vizesi başvuru prosedürlerinin uygulanmasıyla büyük oranda vize reddi sebeplerinin ortadan kaldırılmış sayılabileceği bir vize türüdür. İngiltere’ye Evlilik Vizesi sahibi olarak yerleşmek isteyen bireylerin öncelikle vize türünü doğru seçmesi gereklidir. Uzmanlarımıza danışan bireyler vize türünü seyahatinin amacına uygun olarak seçerek başvuru harcını vize türüne ve talep edilen vize süresine uygun olarak yatırmalıdır.

Başvurusunu uzman danışmanlarımızla yapmaya karar veren bireylere, danışmanlarımız tarafından Evlilik Vizesi başvuru evrakları listesi verilecektir. İngiltere’de Evlilik Vizesi ile yaşamak isteyen bireyler bu evrak listesindeki belgeleri eksiksiz ve doğru bilgiler ile hazırlayarak başvuru dosyasına koyması gereklidir.

Başvuru dosyasına koyulması gereken evraklara örnek olarak; evli olduklarını kanıtlayan evlilik cüzdanı, IELTS Life Skills sınavından en az A1 seviyesinde sınav sonucu, İngiltere’de yaşayan eşin İngiliz vatandaşı olduğu veya sürekli oturum sahibi olduğunu kanıtlayan belgeler vb. verilebilir.

İngiltere’de Evlilik Vizesi için gerekli tüm evrakların hazırlanmasından sonra başvuru formlarının doldurulması, dilekçelerin yazılması ve randevu saatinde titizlikle hazırlanmış başvuru dosyasının biyometrik bilgilerle hazırlanmasından sonra başvuru değerlendirme süreci başlayacaktır. Ortalama 12 hafta içerisinde değerlendirilen Evlilik Vizesi başvuruları ile ilgili tüm haberleri uzmanlarımızdan alabilirsiniz. Evlilik Vizesi sahibi olan bireylere İngiltere'de eğitim ve çalışma hakkı elde edecektir. İngiltere'de eğitim alabilmek için TIKLAYINIZ!

İngiltere vizesi ve Evlilik Vizesi konusunda profesyonel danışman ve uzmanlarımıza Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek veya telefon aracılığıyla ulaşabilir, vize başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz. İngiltere Evlilik Vizesi türü hakkında detaylar için TIKLAYINIZ!

İngiltere’de Evlilik Vizesi ile sürekli oturum alınır mı?, Evlilik Vizesi ile İngiltere vatandaşı olunabilir mi?, İngiltere Evlilik Vizesi nedir?, İngiltere Evlilik Vizesi başvuru evrakları nelerdir? gibi sorularınız varsa İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla danışmanlarımızdan Evlilik Vizesi başvurusu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

"İngiltere'de Evlilik Vizesi Nasıl Alınır?" sayfası 642 defa okundu