İngiltere'de Turist Vizesi ile Evlilik Mümkün müdür?

Güncelleme Tarihi: 2019-06-15 12:48:08

Turist Vizesi ile evlilik işlemlerini Birleşik Krallık’ta gerçekleştirmek mümkündür.

Turist Vizesi ile evlilik işlemlerini İngiltere’de gerçekleştirmek, İngiltere’de düğün yapmak birçok kişinin hayalini sürdürmektedir. İngiltere’de yaşayan İngiliz vatandaşı veya sürekli oturum sahibi biriyle ile evlilik işlemlerini İngiltere’de gerçekleştirmek isteyen bireyler İngiltere’de evlenebilmek için hangi vize türünü kullanması gerektiğini araştırmaktadır. İngiltere’de evlenmek isteyen bireylerin İngiltere Evlilik Ziyareti Vizesi (Marriage Visitor Visa) başvurusunda bulunması gereklidir. Evlilik işlemlerini İngiltere’de gerçekleştirmek isteyen bireylerden İngiltere Ziyaretçi/Turist Vizesi genel şartlarını sağlayabilmesi beklenmektedir. Ziyaretçi Vizesi genel şartları hakkında danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere Evlilik Ziyaretçi Vizesinin başvuru şartlarından biri; başvuru sahibinin İngiltere’ye gidiş amacının evlilik işlemleri olması ve evlilik sürecini gerçekleştirmeye yönelik olmasıdır. Eğer İngiltere Evlilik Ziyaretçi Vizesi başvurusu yapan kişinin amacı evlenerek İngiltere’ye yerleşmek ise İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusunda bulunması gereklidir. Yerleşim/Evlilik Vizesi başvuru işlemleri ve başvuru şartları ile ilgili uzman danışmanlarımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İngiliz vatandaşı ile evlilik işlemleri gerçekleştirmek için Turist Vizesi ile evlilik başvurusunda bulunacak olan bireylere 6 aylık bir vize verilmektedir. Bu vize sahibi bireyler, İngiltere’de vize süresini uzatma veya başka bir vize türüne geçiş Ankara Anlaşması VizesiAB Vatandaşlarının Bağımlıları için İngiltere Yerleşim Vizesi haricinde yapılamayacaktır. Detaylı bilgi almak isteyen bireylerin uzmanlarımızla irtibata geçmesi önerilmektedir.

Turist Vizesi ile evlilik hakkında bilgi almak isteyen bireyler İngiltere vizesi ve Evlilik Vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel hizmet vermekte olan Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret edebilir veya uzmanlarımıza telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

“Turist Vizesi ile evlilik mümkün müdür?”, “Evlilik Ziyaretçi Vizesi ile Evlilik Vizesi arasındaki fark nedir?”, “İngiltere vize türleri ile ilgili nereden bilgi alabilirim?”, “Evlilik Vizesi nedir, nasıl başvuru yapılır?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzman danışmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler.

"İngiltere'de Turist Vizesi ile Evlilik Mümkün müdür?" sayfası 542 defa okundu