İngiltere Aile Birleşimi Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır?

Güncelleme Tarihi: 2019-06-15 12:50:14

“İngiltere Aile Birleşimi Vizesi kaç günde sonuçlanır?” sorusunun cevabı yaklaşık olarak 12 hafta (90 gün) olarak verilecektir.

“İngiltere Aile Birleşimi Vizesi kaç günde sonuçlanır?” sorusunun cevabını merak eden bireyler internette çeşitli araştırmalar yaparak forum, sözlük gibi sayfalardan bilgi edinmeye çalışmaktadır. Bu gibi sitelerin vize başvurusunda ve vize reddine itirazlarda kullanılması başvuru sahiplerinin tekrar tekrar aynı maddi manevi yükler altına girmesine sebep olacak, vize reddine ek olarak vize başvuru yasağıyla bile karşılaşma ihtimalini artıracaktır. “İngiltere Aile Birleşimi Vizesi kaç günde sonuçlanır?” sorusunu araştıran bireylerin İngiltere vizesi ve vize reddine itiraz konusunda uzmanlaşmış danışmanlarımızla irtibata geçmesi önerilmektedir. İngiltere vizesi reddi aldıysanız vize reddine itiraz edebilmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

İngiltere Evlilik Vizesi başvurusunu tamamlayan bireylerin başvuru dosyasının değerlendirilme süresi ortalama 12 hafta (90 gün) sürmektedir. İngiltere Konsolosluğunun yoğunluğuna göre değişiklik gösterecek olan bu sürenin uzama ihtimalinin olduğu gibi kısa süre içerisinde başvuru sonucu başvuru sahiplerine iletilebilmektedir. Başvuru sahipleri, bu süreyi göz önünde bulundurarak başvuru işlemlerine başlayacağı süreyi iyi ayarlamalıdır.

Bu vize türüyle İngiltere'de çalışma ve eğitim alma hakkı elde edebileceğiniz gibi İngiltere'ye ailenizi de getirerek aile bağlarınızı koruyabilirsiniz. Aynı zamanda sağlık harcını (IHS) ödemesi yaparak sağlık hizmetlerinden yararlanabilecektir. 

İngiltere'de eğitim alma hususunda detaylar için TIKLAYINIZ!

“İngiltere Aile Birleşimi Vizesi kaç günde sonuçlanır?” sorusunun cevabını verebilecek olan firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere vizesi ve Evlilik Vizesi başvuruları için danışmanlarımıza telefon aracılığıyla ulaşarak bilgi alabilir veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret ederek kafanızı kurcalayan tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

“İngiltere Aile Birleşimi Vizesi kaç günde sonuçlanır?”, “İngiltere Evlilik Vizesi formu nasıl doldurulur?”, “Yerleşim Vizesi başvurusu nasıl yapılmaktadır?”, “Evlilik Vizesi Brexit sonrası değişecek mi?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzman danışmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler.

"İngiltere Aile Birleşimi Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır?" sayfası 561 defa okundu