İngiltere Aile Birleşimi Vizesi Red Alma Sebepleri Nelerdir?

Güncelleme Tarihi: 2022-03-28 15:20:56

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi red sebepleri çok çeşitli olmakla birlikte bunlara örnek olarak başvuru sahiplerinin gerekli evrakları sağlayamaması verilebilir.

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi red gerekçeleri başvuru sahiplerine göre farklılık göstermektedir. İngiltere Aile Birleşimi Vizesi ret alma nedenlerinden biri; başvuru sahiplerinin başvuru dosyasında bulunması gereken evrakları tamamlayamayarak, eksik veya hatalı evrak ile başvuru yapmasıdır.

Aile Birleşimi Vizesi başvurularında bireylerin sağlaması gereken evraklara örnek olarak şunlar verilebilir; İngiltere’de yanına taşınmak istenilen eşin insani koruma statüsü veya siyasi sığınma hakkının olduğuna dair belge, evli olduklarını veya partner olduklarına dair belgeler (evlilik cüzdanı, birlikte yaşadıklarına dair nüfus belgeleri), aile bağlarının ve ilişkilerinin devam ettiğinin ispatlanması vb. İngiltere Aile Birleşimi Vizesi başvurusunda gerekli diğer evrakların neler olabileceğini danışmanlarımızla irtibata geçerek öğrenebilirsiniz.

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi başvurusunu danışmanlarımızla birlikte yapmaya karar veren bireylere uzmanlarımız başvuru evrakları listesini temin edebilecektir. İngiltere vizesi hakkında tüm sorularınızın cevabı için tıklayınız!

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi red sebeplerinin başka neler olabileceğini, ret sebeplerinin nasıl ortadan kaldırılabileceğini ve İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi türlerinden biri olan Aile Birleşimi Vizesi başvuru şartlarının neler olduğunu uzmanlarımızdan öğrenebilirsiniz. İngiltere Yerleşim Vizesi hakkında detaylar için TIKLAYINIZ!

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi red sonucu ile karşılamamak için danışmanlarımıza telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek ulaşabilir, kafanızı kurcalayan tüm sorularınızı sorabilir veya başvuru işlemlerinize zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

Firmamız İngiltere Vizesi ve İngiltere vizesi retlerine itiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi red sebepleri nelerdir?, İngiltere Evlilik Vizesi red nedenleri nelerdir?, İngiltere’de oturum almak zor mudur?, İngiltere’de oturum ve çalışma hakkı veren vizeler nelerdir? vb. soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığı ile tüm sorularının yanıtlarını alabilir, vize işlemlerini hemen başlatabilir.

"İngiltere Aile Birleşimi Vizesi Red Alma Sebepleri Nelerdir?" sayfası 614 defa okundu