İngiltere Aile Birleşimi Vizesi Süresi Ne Kadardır?

Okunma sayısı: 694
Güncellenme Tarihi:
İngiltere Aile Birleşimi Vizesi Süresi Ne Kadardır?

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi süresi, başvuru sahibinin durumuna ve koşullarına göre değişebilir. Genellikle, İngiltere Aile Birleşimi Vizesi ilk başvuru için 33 ay, uzatma başvuruları için ise 30 ay verilir. Ancak, bu süreler başvuru sahibinin durumuna göre değişebilir. Başvuru sahibinin vize başvurusunu hangi ülkeden yaptığına, işlemlerin ne kadar süreceğine ve belgelerin ne kadar hızlı tamamlandığına bağlı olarak vize süreci uzayabilir veya kısalabilir.

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi süresi, başvuru sonucu olumlu olan bireylere, İngiltere’de bulunan mülteci siyasi koruma altında olan veya insani koruma hakkı olan bireylerin sahip olduğu vize süresi kadar verilecektir. İngiltere’de mülteci veya insani koruma statüsündeki birey, ülkede bulunma süresini uzatmak için yapacağı uzatma başvurularını, İngiltere Aile Birleşimi vizesi almış aile üyelerini de kapsayacak şekilde yapabilecektir.

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi süresi hakkında detaylı bilgi almak isteyen bireyler; hangi evrakları sağlaması gerektiği, vize süresini uzatma başvurusunu nasıl yapabileceği, vize reddi ile karşılaştığı takdirde nasıl itiraz edebileceği konusunda uzmanlarımıza danışarak bilgi alabilirler.

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi süresi konusunda bilgi almak isteyen bireyler İngiltere vizesi ve Yerleşim/Evlilik Vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel destek veren Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilirler veya telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerine hemen başlayabilirler. Bu vize türünün başvuru sonucu olumlu olduğu takdirde eğitim alma, çalışma, kendi işini kurma gibi birçok hakka sahip olabileceğiniz gibi çeşitli yükümlülükleriniz de bulunacaktır. İngiltere'de eğitim alabilmek için İngiltere yurt dışı eğitim danışmanları ile irtibata geçerek her türlü bilgiyi alabilirsiniz. Diğer İngiltere vizesi türleri hususunda detaylar için TIKLAYINIZ!

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere Aile Birleşimi Vizesi süresi ne kadardır?, İngiltere Evlilik Vizesi hakkında nereden bilgi alabilirim?, Evlilik Vizesi başvurusunu danışmanlık şirketi ile yapmalı mıyım? gibi sorular kafanızı kurcalıyor ise İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığı ile uzmanlarımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.