İngiltere Evlilik Vize Basvuru Formu Nasıl Doldurulmalıdır?

Okunma sayısı: 746
Güncellenme Tarihi:
İngiltere Evlilik Vize Basvuru Formu Nasıl Doldurulmalıdır?

İngiltere Evlilik Vizesi Başvuru Formu, İngiltere Göçmenlik Kurallarına uygun olarak doldurulmalıdır. Formda yanıtlanması gereken birçok soru ve beyan yer alır. İşte İngiltere Evlilik Vizesi Başvuru Formunun nasıl doldurulacağına dair bazı ipuçları:

  • Formu doğru doldurun: Formdaki tüm sorulara doğru ve tam yanıt verin. Formu eksiksiz olarak doldurmak çok önemlidir.

  • Tarih biçimine uygun şekilde doldurun: Formda tarih belirtmeniz gerektiğinde, İngiltere'de kullanılan tarih biçimine uygun olarak doldurun (gg/aa/yyyy).

  • Net bir şekilde yazın: Formda yazmanız gereken her şeyi açık ve net bir şekilde yazın. Okunaklı bir el yazısı veya bilgisayar ile yazın.

  • Forma uygun belgeleri ekleyin: Başvuru formuna uygun belgeleri ekleyin ve onları uygun yerlere işaretleyin.

  • Uygun bir fotoğraf ekleyin: Başvuru formuna ekleyeceğiniz fotoğrafın İngiltere Göçmenlik Kurallarına uygun olması gerektiğini unutmayın.

  • Başvuru ücretini ödeyin: Başvuru ücretini doğru bir şekilde ödeyin ve makbuzun kopyasını başvuru formuyla birlikte gönderin.

  • Başvuru formunu zamanında gönderin: Formun son tarihine uygun olarak doldurun ve zamanında gönderin.

Başvuru formunu doğru bir şekilde doldurmak, başvurunun işlem sürecinin hızlanmasına yardımcı olabilir. İngiltere Evlilik Vizesi basvuru formu doldurulurken birçok hususa dikkat edilmesi gereklidir. İngiltere’ye gidecek olan bireylerin uzman danışmanlarımıza sıklıkla sorduğu ve en çok problem yaşadıkları konu vize türünün doğru saptanarak başvuru formuna yazılmasıdır. İngiltere vize türleri sayısı oldukça fazla olup her birinin vize başvuru şartları farklılık göstermektedir. İngiltere Evlilik Vizesi başvurusunda da dikkat edilmesi gereken nokta başvuru formu doldurulurken doğru vize türünün seçilmiş olmasıdır. Aksi takdirde vize reddi ile karşılaşma ihtimali oldukça yükselmektedir.

İngiltere Evlilik Vizesi basvuru formu, başvurusunu danışmanlarımızla yapmaya karar veren bireyler adına uzmanlarımızca titizlikle ve dikkatle doldurulacaktır. İngiltere Evlilik Vizesi basvuru formu içeriğinde başvuru sahibinin kişisel maddi bilgileri eksiksiz şekilde ve güncel doğru bilgilerle doldurulmalıdır. Başvuru formunda yalan beyan veya eksik bilginin bulunması yüksek ihtimalle vize reddi almaya sebebiyet verebilecektir. Vize reddi almamak ve Evlilik Vizesi ile İngiltere’ye gitmek isteyen bireyler firmamızın danışmanlarıyla irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirler.

İngiltere Evlilik Vizesi başvurusunda bulunmak isteyenler danışmanlarımıza telefon aracılığıyla ulaşarak veya Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek başvuru işlemlerine başlayabilir ya da vize reddine itiraz başvurusunda bulunabilirler. Firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi ve İngiltere Evlilik Vizesi basvuru formu konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzman danışmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler.