İngiltere Evlilik Vizesi A1 Sınavı Nedir?

Güncelleme Tarihi: 2022-03-28 11:17:15

İngiltere Evlilik Vizesi A1 sınavı, İngiltere’de yaşayan eşinin yanına taşınmak isteyen bireylerin en az A1 seviyesine sahip olması gereken IELTS Life Skills sınavıdır.

İngiltere Evlilik Vizesi sahibi olmak isteyen bireylerin İngiltere makamlarınca belirlenmiş başvuru şartlarını sağlaması gereklidir. Bu şartların en önemlilerinden bir İngilizce dil bilgisinin kanıtlanabiliyor olmasıdır. IELTS Life Skills sınavı konuşma ve dinleme bölümünü içermekte ve bireylerin günlük hayattaki anlama ve ifade etme becerilerinin İngiltere’de yaşamak için yeterli olup olmadığına dair bilgi vermektedir.

Vize memuru, başvuru dosyasında bu sınavın sonucunu görmesi ve başvuru sahibinin en az A1 seviyesinde olması İngiltere Evlilik Vizesi sahibi olma ihtimalini yükseltmektedir.

İngiltere’de sürekli oturum veya İngiltere vatandaşlığı ile bulunan aile üyesinin yanına taşınmak isteyen bireylerin başvurması gereken İngiltere vize türlerinden biri olan İngiltere Evlilik Vizesi başvuru şartlarının tamamını öğrenmek isteyen bireylerin en güncel ve en doğru bilgiyi firmamızın uzmanlarına danışarak elde etmesi önerilmektedir.

İngiltere Evlilik Vizesi A1 sınavı bulunmayan başvuru dosyalarının vize reddi ile karşılaşma olasılığı oldukça yüksektir. İngiltere Evlilik Vizesi A1 sınavına girmek isteyen bireyler İngilizce dil sınavları tarih ve yerleri hakkında bilgi alarak IELTS Life Skills sınavına girmesi gereklidir.

İngiltere Evlilik Vizesi A1 sınavı hakkında bilgi almak isteyen bireyler İngiltere vizesi ve Evlilik Vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel hizmet vermekte olan Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilir veya telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz.

Bu vize trüyle İngiltee'de çalışma izni alabilir ve herhangi bir seviyede eğitim alabilirsiniz. Aynı zamanda eşiniz ve çocuklarınız da çalışabilir ve eğitim alabilirler. İngiltere'de eğitim ücretleri ve süreleri hakkında bilgi için TIKLAYINIZ!

Firmamız, 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Evlilik Vizesi A1 Sınavı başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere Evlilik Vizesi A1 sınavı nedir?, Evlilik Vizesi için hangi dil sınavlarına girilmesi gereklidir?, IELTS Life Skills sınavına nerede girebilirim?, Birleşik Krallık Vize türleri nelerdir?, İngiltere Evlilik Vizesi uzatma imkânı var mıdır? gibi soruları İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzman danışmanlarımıza ulaşarak sorabilirsiniz.

"İngiltere Evlilik Vizesi A1 Sınavı Nedir?" sayfası 727 defa okundu