İngiltere Evlilik Vizesi Alanlar İngiltere'de Hangi Haklara Sahip Olacaklar?

Okunma sayısı: 748
Güncellenme Tarihi:
İngiltere Evlilik Vizesi Alanlar İngiltere'de Hangi Haklara Sahip Olacaklar?

İngiltere Evlilik Vizesi alanlar, İngiltere'de evliliklerine dair tüm yasal haklara sahip olacaklardır. Ayrıca İngiltere'de çalışma, eğitim ve sağlık hizmetlerinden yararlanma gibi diğer haklara da sahip olacaklardır. İngiltere Evlilik Vizesi alanların İngiltere’ye gittiklerinde sahip olacakları belirli haklar ve uyması gereken belirli yükümlülükler bulunacaktır.

İngiltere’de Evli Çiftler için Yerleşim/Evlilik Vizesi sahibi bireyler İngiltere’de çalışmak istedikleri takdirde çalışabileceklerdir. İngiltere Evlilik Vizesi alanların İngiltere’de Immigration Health Surcharge (IHS) adı verilen sağlık harcını ödedikten sonra alınan referans numarasıyla sağlık hizmetlerinden yararlanması da mümkündür. İngiltere’ye 6 aydan uzun süreyle gidecek olan bireylerin National Health Service’ye (NHS) ait sağlık hizmetlerinin çoğundan hiçbir ücret ödemeden yararlanabileceklerdir.

İngiltere’de sürekli oturum veya İngiltere vatandaşlığı ile bulunan aile üyesinin yanına gitmek isteyerek başvuru yapanlar İngiltere Evlilik Vizesi sahibi olarak başka hangi haklardan faydalanabildiğini uzman danışmanlarımızdan öğrenebileceklerdir.

İngiltere Evlilik Vizesi alanların İngiltere’ye gittikten sonra yapması gerekenler ve İngiltere’de sahip olacakları haklar konusunda bilgi almak isteyen bireyler İngiltere vizesi ve Evlilik Vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla profesyonel hizmet veren firmamızın Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilir veya telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerinizi başlatabilirler. Aynı zamanda İngiltere'de bu vize türüyle istediğiniz eğitimi alabilirsiniz. Eğitim programları, eğitim süreleri, ücretleri gibi hususlarda detaylı bigli için TIKLAYINIZ!

Firmamız İngiltere Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Akınıza takılan soruları İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla danışmanlarımıza sorabilir, Evlilik Vizesi başvurusu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.