İngiltere Evlilik Vizesi Alanlar İngiltere'de Hangi Haklara Sahip Olacaklar?

Güncelleme Tarihi: 2022-03-28 11:19:43

İngiltere Evlilik Vizesi alanlar İngiltere’de çalışmak, eğitim almak, sağlık hizmetlerinden ücretsiz yararlanmak gibi çeşitli haklara sahip olacaklardır.

İngiltere Evlilik Vizesi alanların İngiltere’ye gittiklerinde sahip olacakları belirli haklar ve uyması gereken belirli yükümlülükler bulunacaktır. Bunlara örnek olarak İngiltere Evlilik Vizesi sahibi bireylerin İngiltere’ye gittiklerinde çalışma hakkına sahip olabileceklerdir.

İngiltere’de Evli Çiftler için Yerleşim/Evlilik Vizesi sahibi bireyler İngiltere’de çalışmak istedikleri takdirde çalışabileceklerdir. İngiltere Evlilik Vizesi alanların İngiltere’de Immigration Health Surcharge (IHS) adı verilen sağlık harcını ödedikten sonra alınan referans numarasıyla sağlık hizmetlerinden yararlanması da mümkündür.

İngiltere’ye 6 aydan uzun süreyle gidecek olan bireylerin National Health Service’ye (NHS) ait sağlık hizmetlerinin çoğundan hiçbir ücret ödemeden yararlanabileceklerdir.

İngiltere’de sürekli oturum veya İngiltere vatandaşlığı ile bulunan aile üyesinin yanına gitmek isteyerek başvuru yapanlar İngiltere Evlilik Vizesi sahibi olarak başka hangi haklardan faydalanabildiğini uzman danışmanlarımızdan öğrenebileceklerdir.

İngiltere Evlilik Vizesi alanların İngiltere’ye gittikten sonra yapması gerekenler ve İngiltere’de sahip olacakları haklar konusunda bilgi almak isteyen bireyler İngiltere vizesi ve Evlilik Vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla profesyonel hizmet veren firmamızın Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilir veya telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerinizi başlatabilirler.

Aynı zamanda İngiltere'de bu vize türüyle istediğiniz eğitimi alabilirsiniz. Eğitim programları, eğitim süreleri, ücretleri gibi hususlarda detaylı bigli için TIKLAYINIZ!

Firmamız İngiltere Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere Evlilik Vizesi alanlar hangi haklara sahip olacaktır?, İngiltere Evlilik Vizesi başvurusu ret sebepleri nelerdir?, Evlilik Vizesi ile İngiltere’ye giden bireyler hangi hak ve yükümlülüklere sahiptir?, Evlilik Vizesi uzatılabilir mi?, Evlilik Vizesi kategori değişikliği ile alınabilir mi? gibi sorularınızı İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla danışmanlarımıza sorabilir, Evlilik Vizesi başvurusu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

"İngiltere Evlilik Vizesi Alanlar İngiltere'de Hangi Haklara Sahip Olacaklar?" sayfası 640 defa okundu