İngiltere Evlilik Vizesi Gerekli Evraklar Listesi Nereden Alınır?

Güncelleme Tarihi: 2022-03-28 12:44:50

İngiltere Evlilik Vizesi gerekli evraklar listesi, başvurusunu firmamızla yapmaya karar veren bireyler tarafından danışmanlarımızdan temin edilebilecektir. İngiltere Evlilik Vizesi türlerinin her biri kendi içinde farklı başvuru şartları talep etmektedir.

Örnek olarak, Yerleşim Vizesi türlerinden biri olan Evli Olmayan Çiftler için Yerleşim Vizesi başvurusunda bulunacak bireylerin sahip olması gereken şartlar; en az A1 düzeyinde İngilizce dil bilgisinin IELTS Life Skills sınavı sonucu ile kanıtlanması, en az £18.600,00 yıllık gelirinin olması, banka hesabında minimum £62.500.00 belirli bir miktar birikim gösterilmesi vb. Bu şartları karşılayan belgelerin gerçeğe uygun ve eksiksiz olarak başvuru dosyasında bulunması gereklidir.

Evli Çiftler için Yerleşim Vizesi için; başvuran çiftlerin evli olduklarını, ilişkilerinin gerçek olduğunu, varsa çocuklarının bilgilerini, maddi yeterliliklerinin İngiltere’de birlikte yaşamaya yeterli olduğunu, maddi gelir şartının sağlanamaması durumunda minimum belirlenmiş bir miktar birikimin bulunması gereklidir.

Bu şartların detaylı olarak nasıl sağlanabileceğini ve diğer İngiltere Evlilik Vizesi gerekli evrakların neler olduğunu uzmanlarımıza sorabilirsiniz. İngiltere Evlilik Vizesi başvurusunda vize reddi alan bireylerin İngiltere vizesi retlerine itiraz etme yolları bulunmaktadır.

Birleşik Krallık Evlilik Vizesine başvuru yapmak istiyorsanız danışmanlarımıza telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek ulaşabilir, kafanızı kurcalayan tüm sorularınızı sorabilir veya başvuru işlemlerinize zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

İngiltere Yerleşim Vizesi ile;

  • Başvuru sahiplerinin aileleri bağımlı vizesine başvuruda bulunabilir. 
  • Başvuru sahipleri ve bağımlıları İngiltere'de çalışabilir.
  • Aynı şekilde eğitim de alabilir. 
  • Ancak sürekli oturum alana kadar devlet sosyal yardımlarından faydalanamaz. 

Firmamız İngiltere Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere Evlilik Vizesi gerekli evraklar nelerdir?, Evlilik Vizesi hakkında nereden bilgi alabilirim?, İngiltere vize türlerine yapılan başvuruların reddedilme sebepleri farklı mıdır? gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla danışmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler.

"İngiltere Evlilik Vizesi Gerekli Evraklar Listesi Nereden Alınır?" sayfası 556 defa okundu