İngiltere Evlilik Vizesi Kac Yil Oturum Vermektedir?

Güncelleme Tarihi: 2022-03-28 12:46:21

İngiltere Evlilik Vizesi kac yil oturum hakkı verildiğini merak eden bireylere cevap olarak ilk başvuruda 33 ay olarak verildiği söylenebilir.

İngiltere Evlilik Vizesi İngiltere’de yaşayan eşinin yanına yerleşmek isteyen bireylerin başvurabileceği vize türlerinden biri olarak ilk başvuru sırasında 33 aylık vize verilmektedir. 33 ayın ilk 3 ayı, bireylerin İngiltere’ye yerleşebilmeleri için verilmiş bir süredir.

Türkiye’den yapılan başvurularda başvuru sahiplerine ilk önce 1 aylık vize verilir ve başvuru sahipleri İngiltere’ye gittikleri zaman BRP (Biyometrik İkamet İzni) kartını postaneden alabilecek ve tekrar başvuru yapmasına ihtiyaç duyulmayacaktır.

İngiltere Evlilik Vizesi kac yil oturum verdiğini merak eden bireyler aynı zamanda vize uzatma süresini de araştırmaktadır. İngiltere Evlilik Vizesi sahibi bireyler uzatma başvuru şartlarını tamamlaması sonucunda 30 aylık vize uzatma hakkı elde edebilecek ve 5 yıl İngiltere’de yaşaması sonucunda sürekli oturum hakkı elde edebilecektir.

İnglitere'de 1 yıl da sürekli oturumla bulunarak toplamda 6 yıl yaşayan bireyler İngiltere vatandaşlık başvurusunda bulunabilecektir. İngiltere vatandaşlık başvuru prosedürleri ve şartları için TIKLAYINIZ!

Firmamız İngiltere Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere vizesi ve İngiltere Evlilik Vizesi konusunda profesyonel danışmanlarımıza Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek veya telefon aracılığıyla ulaşabilir, vize başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

İngiltere Evlilik Vizesi kac yil süre ile verilmektedir?, Evlilik Vizesi başvurusu ile sürekli oturum alınabilir mi?, Evlilik Vizesi nedir nasıl alınır?, Evlilik Vizesi uzatma imkânı var mıdır? gibi soruların yanıtlarını İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla danışmanlarımıza ulaşarak öğrenebilirsiniz.

"İngiltere Evlilik Vizesi Kac Yil Oturum Vermektedir?" sayfası 715 defa okundu