İngiltere Evlilik Vizesi Ne Kadar Surer?

Güncelleme Tarihi: 2022-03-28 12:48:59

İngiltere Evlilik Vizesi ne kadar sürer? sorusunun cevabını merak eden bireyler sayfamızı inceleyebilir veya danışmanlarımızla irtibata geçebilirler.

İngiltere Evlilik Vizesi başvurusunda bulunan ve başvuru şartlarını sağlayarak vize başvurusu olumlu sonuçlanmış bireyler ilk 3 ayı seyahat ve hazırlık için verilen süre olarak 33 aylık geçici Evlilik Vizesi ile oturum vizesi sahibi olmaktadır. Bu geçici oturum süresi vize süresi ile sınırlıdır. Daha sonra vize sahipleri uzatma başvurusu yaparak 30 aylık daha geçici oturum vizesi alır, İngiltere’de bulunulan süre 5 yıla tamamlanır ve sürekli oturum başvuru hakkını elde edilir.

Sürekli oturum başvurusu için gerekli şartlar vize başvuru şartlarından oldukça farklıdır. Life in the UK sınavını geçmek, en az B1 seviyesinde İngilizce bilmek, İngiltere’de yaşayabileceği yeterli miktarda maddiyat sahibi olmak vb. olarak örneklendirilebilir.

İngiltere Evlilik Vizesi ne kadar sürer? sorusunu araştıran bireylerin internetten çeşitli forum, sözlük gibi sayfalar yerine uzmanlarımızdan güncel ve doğru bilgiyi alması önerilmektedir. Sürekli oturumla 1 yıl daha İngiltere'de yaşayan bireyler toplamda 6 yılın sonunda İngiliz Vatandaşlığı başvurusu yapabilecektir. İngiliz vatandaşlık başvurusu şartlar ıve prosedürleri için TIKLAYINIZ!

İngiltere Evlilik Vizesi ne kadar sürer? sorusu hakkında bilgi almak isteyen bireyler İngiltere vizesi ve Evlilik Vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel hizmet vermekte olan firmamızın Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret edebilir veya uzmanlarımıza telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz.

Firmamız İngiltere Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere Evlilik Vizesi ne kadar sürer?, İngiltere Evlilik Vizesi uzatma başvurusu yapılabilir mi?, Evlilik Vizesi başvurusu için gerekli evraklar nelerdir?, Evlilik Vizesi başvuru işlemleri zor mudur? gibi sorularınız varsa İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla danışmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

"İngiltere Evlilik Vizesi Ne Kadar Surer?" sayfası 705 defa okundu