İngiltere Evlilik Vizesi Red Nedenleri Nelerdir?

Güncelleme Tarihi: 2022-03-28 12:50:31

İngiltere Evlilik Vizesi red nedenleri başvuru sahiplerinin yaşam standartlarına göre değişiklik göstermektedir.

İngiltere Evlilik Vizesi başvurularının reddedilme sebepleri oldukça çeşitlidir. İngiltere Evlilik Vizesi red nedenlerinin çeşitli olmasının sebebi bu vize türüne başvuracak olan bireylerin yaşam standartlarının farklı olması ve başvuru sahiplerinin başvuru dosyalarındaki belgelerin değişik olmasıdır.

Örneğin başvuru sahipleri, İngiltere seyahatinin masraflarını kendisi karşılayacak ise farklı, sponsor aracılığı ile maddi destek alıyorsa farklı başvuru evrakları gerekmektedir. Bu sebeple İngiltere vize türlerinin reddedilme sebepleri konusunda uzmanlaşmış danışmanlarımıza danışabilirsiniz.

İngiltere Evlilik Vizesi red nedenlerine genel olarak başvuru sahiplerinin başvuru dosyalarında eksik evrak veya yanlış evrak bulundurması verilebilir. Yanlış bilgi veya belgenin başvuru dosyasında bulunması İngiltere genel vize ret sebepleri arasında bulunmaktadır.

İngiltere Evlilik Vizesi red nedenlerine bir diğer örnek başvuru sahiplerinin vize memurunu kandırmaya yönelik birtakım girişimleridir. Bu girişimlerin vize memurunca fark edilmesi vize reddine hatta vize başvuru yasağı alınmasına sebep olabilmektedir.

İngiltere vizesi türlerine ve Evlilik Vizesine başvuru yapmak isteyenler danışmanlarımıza telefon aracılığıyla ulaşarak bilgi alabilir veya Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek kafasını kurcalayan tüm sorularını sorabilirler.

Firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere Evlilik Vizesi red nedenleri nelerdir?, İngiltere’de oturum almak zor mudur?, İngiltere’de oturum ve çalışma hakkı veren vizeler nelerdir?, İngiltere Evlilik Vizesi sahibi olanlar hangi hak ve yükümlülüklere sahip olacaktır? gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla danışmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler.

"İngiltere Evlilik Vizesi Red Nedenleri Nelerdir? " sayfası 1912 defa okundu