İngiltere Evlilik Vizesi Şartları Arasında Dil Belgesi Var mıdır?

Güncelleme Tarihi: 2022-03-28 14:38:03

İngiltere Evlilik Vizesi şartları arasında IELTS Life Skills sınavından en az A1 seviyesinde olduğunun kanıtlanması bulunmaktadır.

İngiltere Evlilik Vizesi şartları arasında başvuru sahiplerinin İngilizce dil bilgisine sahip olduğunu kanıtlaması koşulu bulunmaktadır. İngiltere Evlilik Vizesi sahibi olmak isteyen bireylerin sağlaması gereken önemli şartlardan biri IELTS Life Skills sınavından en az A1 seviyesinde sonuç almasıdır.

IELTS Life Skills sınavının içeriğinde İngilizce konuşma ve dinleme bölümleri olup İngilizce dinleme, anlama ve ifade etme yetenekleri değerlendirilmektedir. Bu sınav sonucunun A1 ve üzeri olmaması veya başvuru dosyasında dil sınav sonucunun bulunmaması vize reddi ile karşılaşma olasılığını artıracaktır.

İngiltere Evlilik Vizesi başvuru şartları arasında dil bilgisine ek olarak kişisel ve maddi yeterliliklere dair evrakların bulunması da istenmektedir. İngiltere Evlilik Vizesi başvuru evraklarının ve başvuru şartlarının neler olduğu konusunda danışmanlarımızla irtibata geçilmesi oldukça önemlidir. İngiltere vizesi türleri için gerekli dil sınavları hakkında detaylı bilgi için TIKLAYINIZ!

Firmamızın danışmanlarıyla birlikte İngiltere vize türlerinden hangisinin başvuru sahibinin seyahat amacına uygun olduğu seçilir, ne kadar başvuru ücreti ödemesi gerektiği hakkında bilgi verilir, başvuru evrakları listesi başvuru sahibine verilerek vize başvuru işlemleri başından sonuna kadar titizlikle ve dikkatlice hazırlanacak olan başvuru dosyası ile vize reddi alma ihtimalleri en aza indirilir.

İngiltere Evlilik Vizesi şartları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen bireyler isteyenler danışmanlarımıza telefon aracılığıyla ulaşarak bilgi alabilir veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret ederek kafasını kurcalayan tüm sorularını sorabilirler.

İngiltere Evlilik Vizesi şartlar arasında dil belgesi var mıdır?, İngiltere Evlilik Vizesi nedir?, İngiltere Evlilik Vizesi başvurusu nasıl yapılır?, İngiltere’ye yerleşmek için hangi vize türüne başvurmak gerekir? gibi soruları bulunanlar İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzman danışmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler.

"İngiltere Evlilik Vizesi Şartları Arasında Dil Belgesi Var mıdır?" sayfası 611 defa okundu