İngiltere Evlilik Vizesi Sınavı Neden Gereklidir?

Güncelleme Tarihi: 2022-03-28 14:29:35

İngiltere Evlilik Vizesi sınavından biri olan IELTS Life Skills sonucu en az A1 olmayan bireylerin İngiltere Evlilik Vizesi başvuru sonucunun olumlu olma ihtimali oldukça düşüktür.

İngiltere Evlilik Vizesi başvurusunda bulunan bireylerin çeşitli başvuru şartlarını sağlaması gereklidir. Bu şartlar arasında en önemlilerinden biri dil şartıdır. İngiltere Evlilik Vizesi sınavı, IELTS Life Skills sınavı olup konuşma ve dinleme bölümlerinden oluşmaktadır.

Başvuru sahipleri bu sınavdan en az A1 seviyesinde bir sonuç alabildiğini belgelemesi ile vize başvurusun olumlu sonuçlanma ihtimalini artırmış olacaktır. İngiltere Evlilik Vizesi sınavı başvuru evrakları arasında bulunması gereken oldukça önemli bir belgedir. Bunun sebebi, başvuru sahiplerinin İngiltere’deki hayatında kimseden yardım almadan sağlıklı bir iletişim kurabileceğinin kanıtlanmasıdır.

İngiltere’de sürekli oturum veya İngiltere vatandaşlığı ile bulunan eşinin yanına gitmek isteyen bireylerin İngiltere Evlilik Vizesi sınavının yanı sıra sağlaması gereken birtakım maddi yeterlilikler bulunmaktadır. Yıllık olarak belirlenmiş maddi gelir şartı, bu şartı sağlayamayanların birikim şartını sağlaması gereklidir.

İngiltere Evlilik Vizesi sınavı, maddi yeterlilik ve kişisel yeterliliklerin sağlanması durumunda başvuru sahibi vize reddi alma ihtimalini en aza indirmiş olacaktır.

İngiltere vizesi türlerine ve Evlilik Vizesine başvuru yapmak isteyenler danışmanlarımıza telefon aracılığıyla ulaşarak bilgi alabilir veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret ederek kafasını kurcalayan tüm sorularını sorabilirler.

Firmamız İngiltere Vizesi, ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere Evlilik Vizesi sınavı sonucu nereden öğrenilir?, İngiltere Evlilik Vizesi için sınav gerekli midir?, Evlilik Vizesi için gerekli olan evraklar nelerdir?, Evlilik Vizesi reddi neden alınır? gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla danışmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler.

"İngiltere Evlilik Vizesi Sınavı Neden Gereklidir?" sayfası 620 defa okundu