İngiltere Evlilik Vizesi Sınavı Soruları Zor mudur?

Güncelleme Tarihi: 2022-03-28 14:33:14

İngiltere Evlilik Vizesi sınav soruları, başvuru işlemleri sırasında başvuru dosyasında bulunması gereken IELTS Life Skills sınavından bireylerin A1 seviyesinde sonuç alması gereklidir.

İngiltere Evlilik Vizesi sınav soruları zor olmamakla birlikte IELTS Life Skills sınavından istenen sonuç A1 seviyesidir. IELTS Life Skills sınavı konuşma ve dinleme bölümünden oluşmaktadır.

Bireylerin İngilizce olarak dinleme, anlama, ifade etme, bir olayı anlatma vb. yeteneklerinin ölçüldüğü bir sınavdır. Başvuru sahipleri bu sınav sonucunu başvuru dosyasına koymadığı takdirde vize reddi ile karşılaşma ihtimalini artırmasının sebebi IELTS Life Skills sınav sonucunun başvuru evrakları arasında olmazsa olmazlardan biri olmasıdır.

İngiltere Evlilik Vizesi sınav soruları zor olmamakla birlikte bu sınavdan A1 ve üzerinde bir puan alabilmek için çeşitli kurslara, eğitimlere, özel derslere katılabilirsiniz.

İngiltere Evlilik vizesi için IELTS Life Skills sınavına girmek isteyen bireyler İngilizce dil sınavları tarih ve yerleri sayfasından bilgi alabilecektir.

İngiltere Evlilik Vizesi sınav soruları, başvuru işlemleri ve başvuru için gerekli evrakların değişip değişmeyeceği üzerine güncel haberleri almak isteyen bireylerin uzmanlarımızla irtibata geçmesi önerilmektedir.

Bu sınavın başvuru dosyasında bulunmaması sebebiyle vize reddi alan bireyler itiraz başvurusunda bulunabilirler. Vize reddine itirazlar için TIKLAYINIZ!

İngiltere vizesi ve Evlilik Vizesi konusunda profesyonel danışmanlarımıza Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek veya telefon aracılığıyla ulaşabilir, vize başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

İngiltere Evlilik Vizesi sınav soruları zor mudur?, İngiltere Evlilik Vizesi sınavı nedir?, Evlilik Vizesi için gerekli olan evraklar nelerdir?, Evlilik Vizesi alabilmek için IELTS sınavından kaç almak gerekir? gibi soruları bulunanlar İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler.

"İngiltere Evlilik Vizesi Sınavı Soruları Zor mudur?" sayfası 644 defa okundu