İngiltere Evlilik Vizesi Uzatma Süresi Ne Kadardır?

Okunma sayısı: 2524
Güncellenme Tarihi:
İngiltere Evlilik Vizesi Uzatma Süresi Ne Kadardır?

İngiltere Evlilik Vizesi, eşinizle birlikte yaşamanıza izin veren bir vizedir ve normalde ilk başvuruda 2.5 yıllık bir süre verilir. Vizenin uzatma süresi, genellikle 2.5 yıl daha uzatılır ve toplamda 5 yıla kadar verilebilir. Evlilik vizesi süresini uzatmak için başvurmadan önce, belirli şartları yerine getirmeniz gerekmektedir.

Bu şartlar arasında, İngiltere'de eşinizle birlikte yaşamaya devam etmeniz, İngilizce dil yeterliliğinizi göstermeniz, finansal durumunuzu kanıtlamanız ve güncel bir vize ücreti ödemeniz yer almaktadır. Başvuru süreci genellikle ortalama 8 hafta sürer. Uzatma başvurunuzu yaparken, mümkün olan en erken tarihte başvuruda bulunmanız önerilir, çünkü vize süreci uzun ve karmaşık olabilir.

Sürekli oturum başvuru şartları oldukça zor ve karmaşık yapıdadır. Sürekli oturum başvuru şartlarının sağlanamaması durumunda başvuru sahiplerine 30 aylık vize uzatma hakkı da verilebilmektedir. İngiltere’den yapılacak vize uzatma başvuruları için İngiltere vizesi konusunda uzman firmamızın Londra ofisini ziyaret edebilir, telefon aracılığıyla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Evlilik Vizesi uzatma başvurusunda bulunacak olan bireylere, başvuru yaptıkları vize türüne ve talep ettikleri süreye göre vize uzatma imkânı verilebilmektedir. Yerleşim Evlilik Vizesi sahibi olarak İngiltere’de bulunan bireyler devlet yardımlarından yararlanamamaktadır. İngiltere Evlilik Vizesi, İngiltere Evlilik Vizesi uzatma, sürekli oturum gibi konularda desteğe ihtiyacınız varsa danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere Evlilik Vizesi uzatma süresi ne kadardır?, İngiltere Evlilik Vizesi uzatma başvuru şartları nelerdir?, Evlilik Vizesi ile Birleşik Krallıkta ne kadar süre kalınabilir?, Evlilik Vizesi uzatma başvurusu ne zaman yapılır? gibi sorularınız varsa İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzman danışmanlarımıza ulaşarak yanıt bulabilirisiniz.