İngiltere Evlilik Vizesi Uzatma Süresi Ne Kadardır?

Güncelleme Tarihi: 2022-03-28 14:35:16

İngiltere Evlilik Vizesi uzatma hakkı, vize süresi biten veya bitmesine çok az süre kalmış bireylerin başvurularının olumlu sonuçlanmasının sonunda 30 aylık vize olarak verilmektedir.

İngiltere Evlilik Vizesi uzatma başvurusu yapan bireylere ilk başvurusunda verilen süreye ek olarak 30 ay daha vize verilebilmektedir.

İngiltere Evlilik Vizesi uzatma başvuru şartlarının tamamlanması sonucunda alınacak olan 30 aylık vize, ilk Evlilik Vizesi başvurusunda verilmiş olan 30 aylık vizeyle birlikte bireylerin İngiltere’de 5 yıl boyunca yaşamış olmasını sağlayacak ve İngiltere Evlilik Vizesi sahipleri sürekli oturum (indefinite) başvurusunda bulunabilecektir.

Sürekli oturum başvuru şartları oldukça zor ve karmaşık yapıdadır. Sürekli oturum başvuru şartlarının sağlanamaması durumunda başvuru sahiplerine 30 aylık vize uzatma hakkı da verilebilmektedir.

İngiltere’den yapılacak vize uzatma başvuruları için İngiltere vizesi konusunda uzman firmamızın Londra ofisini ziyaret edebilir, telefon aracılığıyla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Evlilik Vizesi uzatma başvurusunda bulunacak olan bireylere, başvuru yaptıkları vize türüne ve talep ettikleri süreye göre vize uzatma imkânı verilebilmektedir. Yerleşim/Evlilik Vizesi sahibi olarak İngiltere’de bulunan bireyler devlet yardımlarından yararlanamamaktadır.

İngiltere Evlilik Vizesi, İngiltere Evlilik Vizesi uzatma, sürekli oturum gibi konularda desteğe ihtiyacınız varsa danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere Yerleşim Vizesi, İngiltere sürekli oturum vizesi, İngiltere vatandaşlığı başvurularından ret alan bireyler detaylı bilgiyi BURADAN alabilecektir. 

İngiltere Evlilik Vizesi uzatma başvurusunda bulunmak isteyenler danışmanlarımıza telefon aracılığıyla ulaşarak veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret ederek başvuru işlemlerine başlayabilir ya da vize reddine itiraz başvurusunda bulunabilirler.

Firmamız İngiltere Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere Evlilik Vizesi uzatma süresi ne kadardır?, İngiltere Evlilik Vizesi uzatma başvuru şartları nelerdir?, Evlilik Vizesi ile Birleşik Krallıkta ne kadar süre kalınabilir?, Evlilik Vizesi uzatma başvurusu ne zaman yapılır? gibi sorularınız varsa İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzman danışmanlarımıza ulaşarak yanıt bulabilirisiniz.

"İngiltere Evlilik Vizesi Uzatma Süresi Ne Kadardır?" sayfası 1880 defa okundu