İngiltere Evlilik Vizesi Yas Siniri Var mıdır?

Güncelleme Tarihi: 2019-06-15 12:28:01

İngiltere Evlilik Vizesi yas siniri, alt sınır olarak 18 yaşından büyük bireylerin Evlilik Vizesi ile İngiltere’ye yerleşim başvurusunda bulunma hakkı vardır.

İngiltere Evlilik Vizesi yas siniri, alt sınır olarak İngiliz makamlarınca belirlenmiş olup 18 yaşından büyük bireylerin Evlilik Vizesi başvurusu yapma hakları mevcuttur. İngiltere Evlilik Vizesi yas sinirinın bulunması İngiltere’deki çocuk hakları ve İnsan Hakları ile ilgilidir. İngiltere vize türlerinden biri olan İngiltere Evlilik Vizesi başvurusunda bulunacak bireylerin sağlaması gereken şartlar şunlar olarak örneklendirilebilir; 18 yaşından büyük olmak, İngiltere’de yanına gidilen eş ile evli olmak, yıllık gelirin en az £18.600,00 olması, yıllık gelir şartını sağlayamayan bireylerin en az £62.500,00 sahibi olması vb. Kişisel ve maddi yeterliliklerin kanıtlandığı başvuru dosyasında bulunması gereken diğer evrakların neler olması gerektiği hakkında danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.  

İNgiltere Evlilik Vizesi türleri için TIKLAYINIZ!

2006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

“İngiltere Evlilik Vizesi yas siniri kaçtır?”, “İngiltere vize türleri nelerdir?”, “Birleşik Krallık Evlilik Vizesi başvuru prosedürleri nelerdir?”, “İngiltere vize retlerine başvuru yapılabilir mi?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla danışmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler.

"İngiltere Evlilik Vizesi Yas Siniri Var mıdır?" sayfası 626 defa okundu