İngiltere Vizesi Evlilik Cüzdanı Gerekli midir?

Güncelleme Tarihi: 2022-03-28 14:51:09

İngiltere Vizesi evlilik cüzdanı, Evlilik Vizesi başvurusunda bulunmak isteyen bireylerin başvuru dosyasına koyması elzem olan evraklardan bir tanesidir.

İngiltere Vizesi evlilik cüzdanı Evlilik Vizesi başvurusunda bulunmak isteyen bireylerin başvuru dosyasında bulunması gereklidir. Bunun sebebi, İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusunda bulunacak olan evli bireylerin evli olduklarının kanıtlanmasıdır.

İngiltere Evlilik Vizesi, İngiltere’de sürekli oturum veya İngiltere vatandaşlığı ile bulunan bireylerin evli olduğu eşi ve 21 yaş altındaki çocuklarının başvuru yapabileceği vize türüdür.

İngiltere Vizesi evlilik cüzdanı başvuru evraklarının arasında bulunma vize reddi alma ihtimalini en aza indirilmesini sağlayabilecektir.

İngiltere Vizesi evlilik cüzdanına ek olarak hangi vize evraklarının gerektiğine örnek olarak; İngilizce dil bilgisi için IELTS Life Skills sınavından en az A1 seviyesinde sonuç alınması, sponsor eş ile bağımlı eşin yıllık gelirinin en az £18.600,00 olması vb. verilebilir.

İngiltere vizesi alabilmek için sahip olmanız gereken sınavlar ve seviyeleri hakkında detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz. İngiltere Evlilik Vizesi başvurusunda bulunmak isteyenler danışmanlarımıza telefon aracılığıyla ulaşarak veya Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek başvuru işlemlerine başlayabilir ya da vize reddine itiraz başvurusunda bulunabilirler.

İngiltere Vizesi evlilik cüzdanı başvuru evrakları için gerekli mi?, Evlilik Vizesi için evlilik cüzdanının önemi nedir?, Evlilik cüzdanı hangi vize türlerinin başvurusunda dosyaya koyulmalıdır? gibi sorularınızı İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzman danışmanlarımıza ulaşarak öğrenebilirsiniz.

"İngiltere Vizesi Evlilik Cüzdanı Gerekli midir?" sayfası 719 defa okundu